Головбух

Вода, чай, кава, цукор для працівників: що з ПДВ

26 квітня 2019
208
Середній бал: 0 із 5

Лист ДФС від 18.04.2019 № 1673/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо придбали товари/послуги для санітарно-гігієнічних та господарсько-адміністративних потреб (питна вода, чай, кава, цукор, печиво, консерви, квіти тощо), суму ПДВ включайте до податкового кредиту. Потурбуйтеся про необхідні підтвердні документи:

Якщо надалі вартість таких товарів включаєте до собівартості продукції, компенсувальних зобов’язань за пунктом 198.5 ПК нараховувати не потрібно. ДФС і раніше була такої думки — лист від 15.02.2018 № 630/ІПК/28-10-01-03-11.

А якщо смаколики споживають працівники? Із контексту відповіді здогадуємося, що тоді фіскали хочуть бачити нарахування компенсувальних зобов’язань за пунктом 198.5 ПК на вартість зазначених товарів. Проте чітко про це ДФС не висловилася.

logo
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини