Головбух

Зворотну тару не повернули: що з ПДВ?

  • 24 квітня 2019
  • 10
  • Середній бал: 0 із 5

Лист ДФС від 18.04.2019 № 1681/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Вартість зворотної тари до бази оподаткування ПДВ не включають (п. 189.2 Податкового кодексу України). Якщо за 12 календарних місяців зворотну тару постачальнику не повернули, її визнають товаром. Тоді вважають, що цей товар (зворотна тара) поставили у перший день після сплину цих 12 місяців.

В цьому разі податкові зобов’язання з ПДВ визначайте за ставкою 20%, складаєте податкову накладну і обов’язково реєструйте її в Єдиному реєстрі податкових накладних.

СКАЧАТИ БЛАНК ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ 2019

ДФС зауважила, що податкові відносини розглядають з огляду на документи і матеріали, що стосуються конкретної справи. Тому у разі сумнівів радимо звертатися по індивідуальну податкову консультацію.

logo
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
Потрібен цей файл?

 Зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
або зайти через соцмережі
Зареєструватися і скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини