Головбух

ВСУ: не виконали норму праці, не буде й мінімалки

  • 22 лютого 2019
  • 32

Доярці нарахували зарплату за відрядною формою оплати праці. Працівниця (позивачка) «поскаржилася», що за листопад 2004 року заробітна плата була меншою за її мінімальний розмір.

Копія відомості про заробіток за звітний період, яку надало територіальне відділення ПФУ, підтверджує нарахування суми зарплати, меншої за мінімальний розмір.

Відповідач (підприємство) не надав суду первинної документації (нарядів і відомостей з роботи) щодо виконання позивачкою норм виробітку, копії колективного договору. Аргументував тим, що сплив строк зберігання цих документів.

На думку ВСУ, працівниця не довела, що у зазначений місяць повністю виконала місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт) і має право отримати заробітну плату в більшому розмірі, ніж їй виплатили. Підтвердити це документально також уже не можна.

Доводи позивачки про те, що відповідач у передбачений законом строк не повідомив про запровадження на підприємстві нових норм праці та зміну тих, що існували, не мають значення для розгляду цієї справи, позаяк у будь-якому випадку розмір мінімальної заробітної плати не є безумовною гарантією, адже працівник має виконати норму праці.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл