Головбух

Як виправити помилку у формі № 1ДФ

  • 6 лютого 2019
  • 293

Лист ГУ ДФС у м. Києві від 01.02.2019 № 360/10/26-15-13-06-12-ІПК

Для коригування показників розділів I і II податкового розрахунку форми № 1ДФ податковий агент вилучає помилковий рядок із попередньо введеної інформації та вводить новий або пропущений рядок. Тобто:

  • щоб вилучити один помилковий рядок із попередньо введеної інформації, потрібно повторити всі графи такого рядка й у графі 9 зазначити «1» (на вилучення рядка). Щоб ввести новий або пропущений рядок — повністю заповнити всі його графи й у графі 9 записати «0» (на введення рядка);
  • щоб замінити один помилковий рядок іншим, слід заповнити два рядки, один із яких вилучає попередньо внесену інформацію, другий — вносить правильну. Тобто у графі 9 також зазначити «1» (рядок на вилучення), у другому — «0» (рядок на введення);
  • щоб вилучити помилковий рядок із попередньо введеної інформації, у рядку «Військовий збір — виключення****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» навести правильну інформацію.

Окрім того, під час подання звітного нового та уточнюючого податкового розрахунку потрібно зазначити номер порції навпроти напису «Порція» і заповнити реквізити «Працювало за трудовими договорами» та «Працювало за цивільно-правовими договорами». В уточнюючому податковому розрахунку проставити той номер порції, що зазначений у поданому раніше податковому розрахунку.

Разом зі звітним новим та уточнюючим податковимм розрахунками податковий агент має право, але не зобов’язаний, надати до податкової пояснення зроблених виправлень.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл