Головбух

Неприбутківець отримав фіндопомогу: як заповнити неприбутковий звіт

  • 1 лютого 2019
  • 238

ГУ ДФС у Харківській області нагадало, що загальну суму безповоротної фінансової допомоги, добровільних пожертвувань, милосердя тощо, що отримала неприбуткова організація, відображають у рядку 1.6 Звіту про використання доходів неприбуткової організації. Ця сума має дорівнювати сумі рядків 1.6.1, 1.6.2 ГД (до рядка переносять сумарне значення рядка «Усього» графи 9 розділу 2 додатка ГД Звіту) і 1.6.3.

Суму використаної безповоротної фінансової допомоги, добровільних пожертвувань, милосердя тощо неприбуткова організація відображає у рядку 2.4 Звіту. Вона дорівнює сумі рядків 2.4.1, 2.4.2 ГД (до рядка переносять сумарне значення рядка «Усього» графи 8 розділу 3 додатка ГД Звіту) і 2.4.3 Звіту.

У рядку 1.6 Звіту (і, відповідно, у рядках 1.6.1, 1.6.2 ГД й 1.6.3) відображають вартість фактично отриманих неприбутковою організацією безоплатних надходжень активів (коштів, майна), товарів (робіт, послуг), у т. ч. надходжень на розрахунковий рахунок (та/або до каси) у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертвувань.

Відповідно, у рядку 2.6 (і рядках 2.6.1, 2.6.2 і 2.6.3 ГД) відображають вартість фактично переданих безоплатно (використаних) активів (кошів, майна), товарів (робіт, послуг), сум безповоротної фінансової допомоги, благодійної допомоги чи добровільних пожертвувань, у т. ч. перерахованих з розрахункового рахунку (та/або виданих із каси).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги