Головбух

Із 1 січня 2019 року підвищили штраф за нелегальні трудові відносини

  • 3 січня 2019
  • 1584

Довідка про страховий стаж

За порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи. А саме: за одного неоформленого працівника — у розмірі 125 190 грн (30 мінімальних зарплат).

За інформацією податківців, вони продовжують роботу щодо реалізації розпорядження КМУ «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» від 05.09.2018 № 649-р (далі — Розпорядження).

Розпорядження передбачає посилення координації органів державної влади у проведенні роз’яснювальної роботи, здійсненні заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

У межах дії Розпорядження органи контролю проводять перевірки для виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під інші форми діяльності тощо.

Відповідно до норм трудового законодавства працівника не можна допустити до роботи без укладання трудового договору і повідомлення органу фіскальної служби.

Тому, коли оформлюєте нового працівника на роботу:

Після прийняття на роботу найманих працівників, роботодавці зобов’язані щомісяця подавати до фіскальних органів звітність з ЄСВ не пізніше за 20-те число місяця, що настає за базовим звітним періодом. Якщо останній день подання Звіту припадає на вихідний або святковий день, строк подання переноситься на перший після вихідного робочий день.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл