Головбух

Обов’язкове маркування продукції літерами латинського алфавіту відтермінували до 2021 року

  • 2 січня 2019
  • 11

Прес-служба Мінекономрозвитку

Податкова накладна бланк

Мінекономрозвитку подовжило до 1 січня 2021 року перехідний період щодо обов’язкового маркування продукції літерами латинського та грецького алфавітів. Відповідний наказ Мінекономрозвитку уже пройшов процедуру державної реєстрації у Міністерстві юстиції і набере чинності після офіційного оприлюднення.

До відома:

У 2015 році на виконання вимог Угоди про асоціацію з ЄС Україна ухвалила Правила застосування одиниць вимірювання. Згідно з Правилами із 01.01.2016 усі виробники споживчої продукції зобов’язані позначати продукцію одиницями вимірювання Міжнародної системи одиниць SI (кілограми, сантиметри, літри тощо).

На маркуванні продукції, яку продають в Україні, слід зазначати міжнародні позначення одиниць вимірювання з використанням літер латинського та грецького алфавітів. Одночасно на маркуванні можна застосовувати українські позначення одиниць вимірювання (з використанням літер українського алфавіту). Такі позначення одиниць вимірювання поширюються на маркування всієї споживчої продукції, зокрема, на маркування лікарських засобів, медичних виробів, харчових продуктів, дієтичних добавок, кормів для тварин, упаковок насіння і засобів захисту рослин тощо.

Для поступового переходу бізнесу, зокрема виробників ліків, передбачали перехідний період для маркування латинськими літерами. Він мав завершитися 01.01.2019, але зважаючи на численні побажання бізнесу його вирішили ще подовжити.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл