Головбух

Послуги від нерезидента: що з ПДВ

  • 18 грудня 2018
  • 94

Податкова накладна бланк

ГУ ДФС у Дніпропетровський області повідомило, що коли після постачання товарів/послуг здійснюється зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником авансу, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача коригують. Розрахунок коригування складають і у випадку виправлення помилок, у тому числі не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.

Коригування податкових зобов’язань відображають, зокрема, у рядку 6 податкової декларації з ПДВ, а коригування податкового кредиту — у рядку 13.

Якщо платник ПДВ отримав послуги від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України, і допустив помилки в обов’язкових реквізитах податкової накладної, то він має виправити такі помилки. У цьому випадку отримувач послуг складає розрахунок коригування.

Коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту відображається одночасно у рядках 6 та 13 податкової декларації з ПДВ за звітний (податковий) період, у якому складено такий розрахунок коригування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги