Головбух

Як перенести від’ємне значення ПДВ під час реорганізації

  • 10 грудня 2018
  • 38

Лист ДФС від 05.12.2018 № 5110/6/99-95-42-03-15/ІПК

Коли заповнюють таблицю 1 додатка 2 «Довідка про суму від’ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду» до декларації з ПДВ, враховують значення рядка 21 декларації. У графі 5 цієї таблиці зазначають дані з графи 4, а також суму від’ємного значення, яку платник отримав як правонаступник від платника податку, що реорганізувався.

При цьому суму від’ємного значення платника, що реорганізується, можна перенести на наступний звітний період лише тоді, коли вона підтверджена документальною перевіркою податківців. Щоб перенести від’ємне значення, потрібно подати:

  • заяву платника податку, що реорганізується (подається у складі податкової декларації з податку на додану вартість за останній звітний (податковий) період) (таблиця 2 додатка 2);
  • заяву платника податку, що є правонаступником платника податку, якого реорганізовано (подається у складі податкової декларації з податку на додану вартість за звітний (податковий) період після узгодження суми від’ємного значення за результатами документальної перевірки контролюючим органом) (таблиця 3 додатка 2).

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл