Головбух

НБУ посилить контроль за операціями страхових компаній

  • 6 грудня 2018
  • 3

Лист НБУ від 30.11.2018 № 25-0008/64237

Наказ про інвентаризацію

НБУ під час нагляду за банками і небанківськими фінансовими установами встановлює факти проведення фінансових операцій, що пов’язані з відносинами у сфері страхування, які можуть містити ризики використання послуг банку для легалізації (відмивання) доходів. При цьому окремі операції проводили з використанням загублених, викрадених, підроблених документів, а їх характер або наслідки свідчили про те, що їх проводили з метою виведення капіталів, легалізації кримінальних доходів, уникнення оподаткування тощо.

Тому НБУ рекомендує банкам аналізувати фінансові операції, учасником яких є суб’єкт ринку страхових послуг. Перелік індикаторів, що можуть свідчити про залучення (використання) банку у схемі(ах) легалізації (відмивання) кримінальних доходів із використанням суб’єкта ринку фінансових послуг, наведено у додатку до листа.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл