Головбух

Z-звіт не вклеюйте до КОРО, але обов’язково роздруковуйте

  • 6 грудня 2018
  • 228

Лист ДФС від 30.11.2018 № 5045/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Наказ про інвентаризацію

ДФС повідомила, що суб’єкти господарювання можуть не реєструвати та не зберігати КОРО й розрахункові книжки. Але за умови, що, коли РРО вийде з ладу або зникне електроенергія, вони не проводитимуть розрахункові операції, доки не підключать резервний РРО чи не з’явиться електроенергія.

Обов’язок підклеювати фіскальні звітні чеки до КОРО та щоденно виконувати записи (якщо провадите розрахункові операції) про рух готівки та суми розрахунків скасовано.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

При цьому відокремлені підрозділи та підприємці, які провадять готівкові розрахунки із застосуванням РРО або КОРО без ведення касової книги, оприбутковують готівку на підставі даних розрахункових документів шляхом формування та друку фіскальних звітних чеків і їх підклеювання до КОРО.

Не відміняли також необхідність роздруковувати в кінці робочого дня (зміни) фіскальні звітні чеки, якщо проводите розрахункові операції. При цьому роздруковані Z-звіти можете зберігати у зручний для вас спосіб.

Втратили оригінал Z-звіту? — Роздрукуйте його копію, якщо використовуєте версію РРО, що дає змогу це робити. Законодавство не забороняє використовувати копії Z-звітів.

  

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл