Головбух

Змінили порядок ввезення авто в Україну

  • 9 листопада 2018
  • 366

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Податкова накладна бланк

Закон встановлює. що:

  • митне оформлення транспортних засобів можуть проводити в будь-якому органі ДФС із пред’явленням їх цьому органу;
  • тимчасово ввозити на митну територію України транспортні засоби комерційного призначення громадянам-резидентам дозволено в разі виконання ними своїх обов’язків за укладеними трудовими договорами з підприємствами-нерезидентами, що підтверджується документами відповідних компетентних органів країни реєстрації підприємства-нерезидента, на строк до 10 діб за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян;
  • транспортні засоби особистого користування, що громадяни тимчасово ввезли на митну територію України більше ніж на 30 днів, підлягають державній реєстрації.

Закон встановлює, що «переміщення транспортних засобів особистого користування з метою прохідного транзиту через митну територію України здійснюється у строки, встановлені статтею 95 цього Кодексу».

Підвищили чинні штрафи і скасували норму, за якої порушників митних правил за повторне порушення протягом року притягували до відповідальності лише один раз.

Відповідні зміни внесли до Митного кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законів України «Про державну прикордонну службу України», «Про дорожній рух», «Про Національну поліцію», «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів».

  

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги