Головбух

Чи приймуть звітність у вихідний день

  • 7 листопада 2018
  • 363

ГУ ДФС у Кіровоградській області повідомило, що платники податків звітують в електронній формі на підставі Договору про визнання електронних документів, що визначає взаємовідносини суб’єктів електронного документообігу. В електронних документах платник зазначає усі обов’язкові реквізити і використовує ЕЦП, керуючись Договором (крім фізосіб, які не є самозайнятими особами).

Не забудьте: 

Податкова накладна бланк

Після накладання ЕЦП платник шифрує електронний документ і засобами телекомунікаційного зв’язку надсилає його до адресата протягом операційного дня. Операційний день — це частина дня, протягом якої за наявності технічної можливості відбувається електронний документообіг.

Електронний документообіг — сукупність процесів створення, подання, приймання, ідентифікації, оброблення, зберігання, використання електронних документів, що їх виконують із перевіркою цілісності та (за потреби) з підтвердженням факту одержання таких документів. ДФС приймає електронні документи незважаючи на те, за допомогою якого саме програмного продукту створили такий звіт.

Електронний кабінет працює постійно протягом 24 годин кожного календарного дня, крім часу, необхідного для його технічного обслуговування. Заборонено проводити технічне обслуговування електронного кабінету в день, на який припадає граничний строк подання податкових декларацій, та з 8 до 20 години будь-якого іншого календарного дня.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги