text
Головбух

Звіт про пільги не подаватимемо... із 2020 року

  • 2 листопада 2018
  • 181

Постанова КМУ від 31.10.2018 № 891

Заява-розрахунок лікарняних СКАЧАТИ

Уряд змінив Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою КМУ від 27.12.2010 № 1233.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Зміни скасовують форму звіту про пільги. Проте інформувати податківців про суми податкових пільг у податковій звітності все одно доведеться. Суб’єкти господарювання, що не сплачують податків і зборів через те, що скористалися податковими пільгами, подаватимуть ДФС інформацію про суми податкових пільг у податковій звітності у строки, що визначає Податковий кодекс України. В інформації зазначатимуть:

  • код пільги за кожним видом податкових пільг, найменування пільги згідно з довідником пільг, форму та порядок ведення якого затверджує ДФС;
  • суму податку (збору), не сплаченого до бюджету у зв’язку з отриманням податкової пільги (вивільнені від оподаткування кошти);
  • строк користування податковою пільгою у звітному періоді — число, місяць, рік початку і закінчення користування пільгами. У разі коли строк користування податковою пільгою встановлений до початку звітного періоду і триває після його закінчення, він збігається із датою початку та закінчення зазначеного періоду;
  • суму податкової пільги, яку використали за цільовим призначенням, — обсяг пільг за платежами відповідно до довідника пільг у разі цільового використання податкових пільг.

Постанова набирає чинності з 01.01.2020.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл