text
Головбух

За якими критеріями ДАБІ плануватиме перевірки

  • 2 листопада 2018
  • 142

Постанова КМУ від 31.10.2018 № 904

Кабмін затвердив критерії, за якими Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) оцінюватиме ступінь ризику господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками, а також визначатиме періодичність проведення планових перевірок.

Не забудьте: 

Наказ про інвентаризацію

Зокрема, встановлено такі критерії:

  • клас наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва;
  • строк провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми та значними наслідками;
  • наявність порушень ліцензійних умов протягом останніх двох років, що передують плановому, але не менше як за результатами двох останніх заходів державного нагляду (контролю).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Підприємства з високим ступенем ризику ДАБІ перевірятиме не частіше ніж один раз на два роки; середнім — не частіше ніж один раз на три роки; незначним — не частіше ніж один раз на п’ять років.

Якщо за результатами планових і позапланових перевірок протягом останніх шести років для підприємств із середнім ступенем ризику, та протягом останніх десяти років для підприємств із незначним ступенем ризику не виявлено суттєвих порушень ліцензійних умов, період проведення наступної перевірки визначатимуть із застосуванням коефіцієнта 1,5.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл