text
Головбух

Під час імпорту код УКТ ЗЕД у податковій накладній має відповідати коду в митній декларації

  • 2 листопада 2018
  • 23

Лист ДФС від 25.10.2018 № 4553/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Наказ про інвентаризацію

Обов’язковими реквізитами податкової накладної є:

  • опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг (реквізит має відповідати формулюванню у первинних документах, які супроводжують постачання товарів/послуг);
  • код товару згідно з УКТ ЗЕД. Платники податків у разі постачання підакцизних товарів і товарів, ввезених на митну територію України, зазначають код товару згідно з УКТ ЗЕД повністю.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Код УКТ ЗЕД зазначають на всіх етапах постачання товарів від виробника чи імпортера до кінцевого споживача. Номенклатура товарів продавця має відповідати формулюванню у первинних документах, які супроводжують постачання таких товарів.

Отже, код імпортованого товару зазначають у податковій накладній відповідно до коду, зазначеного в митній декларації, за якою розмитнили такий товар. При цьому зміна коду УКТ ЗЕД під час митного оформлення наступних партій аналогічного товару не впливає на відображення коду попередніх партій.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл