Головбух

Держпродспоживслужба проти скасування книги скарг

  • 2 листопада 2018
  • 6

Голова Держпродспоживслужби оголосив, що служба має певні зауваження до проекту урядової постанови, яка пропонує скасувати обов’язкову наявність у куточку споживача «Книги відгуків і пропозицій».

Книга відгуків і пропозицій сьогодні є одним із механізмів, за якими споживачі обстоюють свої права й інтереси перед несумлінними суб’єктами господарювання сфери торговельного обслуговування. Книга також слугує для врегулювання спірних ситуацій між споживачем і суб’єктом господарювання без звернення споживача до органів контролю чи суду.

Запис у «Книзі відгуків і пропозицій» є майже єдиною можливістю для органів захисту прав споживачів зафіксувати той факт, що бізнес не зреагував на вимоги споживача і, як наслідок, відмовив споживачеві у реалізації його законних прав.

Крім того, скасування Книги обмежить право споживача звертатися до суб’єкта господарювання, зокрема споживачів похилого віку, які не мають можливості або навички залишати звернення за допомогою онлайн-ресурсів.

Не забудьте: 

Податкова накладна бланк

Книга відгуків і пропозицій насправді морально застаріла, однак скасовувати її недоцільно, не надавши адекватної альтернативної форми реагування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл