Головбух

Дата квитка не збігається з датою в наказі: що з ПДФО

  • 31 жовтня 2018
  • 206

ГУ ДФС у Тернопільській області повідомило, що днем вибуття у відрядження є день від’їзду поїзда, літака, автобуса або іншого транспортного засобу з місця постійної роботи відрядженого працівника, а днем прибуття з відрядження — день прибуття транспортного засобу до місця постійної роботи відрядженого працівника. Якщо транспортний засіб рушив у дорогу до 24-ї години включно, днем вибуття у відрядження є поточна доба, з півночі та пізніше — наступна доба.

Наказ про відрядження

Дата на транспортному квитку прибуття/вибуття транспортного засобу має збігатися з датою прибуття/вибуття працівника у відрядження згідно з наказом про відрядження.

Якщо дати не збігаються, з дозволу керівника підприємства беруть до уваги затримку у відрядженні на вихідні або святкові й неробочі дні, якщо строк перебування працівника поза місцем його постійної роботи не перевищуватиме граничного строку відрядження. За ці дні працівникові не відшкодовують добові витрати, витрати на винаймання житлового приміщення та інші витрати (крім витрат на проїзд із місця відрядження до місця постійної роботи).

З дозволу керівника можна брати до уваги вимушену затримку у відрядженні з не залежних від працівника причин за наявності оригіналів підтвердних документів. Керівник може подовжити строк відрядження на підставі доповідної записки, яку подав відряджений працівник, коли прибув до місця постійної роботи. Рішення про подовження строку відрядження оформляють відповідним наказом (розпорядженням) керівника підприємства.

За час затримки у відрядженні без поважних причин працівникові не виплачують зарплату, не відшкодовують добові, витрати на винаймання житлового приміщення та інші витрати.

Не є додатковим благом сума відшкодованих витрат на відрядження в межах фактичних витрат, зокрема на проїзд, якщо є належно оформлені транспортні квитки, що засвідчують вартість цих витрат.

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл