text
Головбух

Випуск тимчасово ввезених товарів в обіг: що з ПДВ

  • 22 жовтня 2018
  • 13

Лист ДФС від 12.10.2018 № 4405/ІПК/26-15-12-01-18

Якщо підприємство випускає в обіг товари, тимчасово ввезені з умовним частковим звільненням від ПДВ, воно сплачує ПДВ за основною ставкою. Під час сплати враховує суму ПДВ, вже сплачену на підставі умовного часткового звільнення. Також підприємство сплачує проценти із сум податкових зобов’язань, що підлягали б сплаті у разі розстрочення податкових зобов’язань.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

До податкового кредиту на підставі митної декларації включають лише сплачену/нараховану у зв’язку з випуском товарів суму ПДВ. Суму процентів не відносять до податкового кредиту.

У рядках 11.1 чи 11.2 декларації з ПДВ відображають обсяги ввезення та суми ПДВ, сплачені у зв’язку з випуском товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення з умовним частковим звільненням від оподаткування митними платежами та у вільний обіг на митній території України. Суму процентів не відображають у зазначених рядках податкової декларації з ПДВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл