text
Головбух

Є проект плану комплексних перевірок на 2019 рік

  • 19 жовтня 2018
  • 2740

Пілотний модуль планування заходів держнагляду та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), який міститься за адресою https://inspections.gov.ua, сформував проект плану здійснення комплексних заходів держнагляду (контролю) на 2019 рік.

Ознайомитися з проектом плану можна на сайті Пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) (https://inspections.gov.ua/projects-plans/generate-complex).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Нагадаємо, що відповідно до статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» планові заходи проводять згідно з річними планами, що їх затверджує орган державного нагляду (контролю).

Коли один й той самий суб’єкт господарювання внесли до планів перевірок різних органів контролю, в такого суб’єкта господарювання проводять комплексний плановий захід державного нагляду (контролю).

Органи держнагляду щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, що підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у плановому періоді, та не пізніше за 15 жовтня року, що передує плановому, забезпечують внесення відомостей про таких суб’єктів господарювання до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), аби вона автоматично виявляла суб’єктів господарювання, що підлягають комплексним плановим заходам державного нагляду (контролю).

Проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) формує інтегрована автоматизована система державного нагляду (контролю).

До уваги суб’єктів господарювання

Суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю). Для цього він мусить звернутися до ДРС із відповідною письмовою заявою до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік. Таке затвердження має відбутися 15.11.2018. Тоді суб’єкта господарювання перевірятимуть згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Звертаємо увагу, що технічно реалізувати відмову суб’єкта господарювання від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) можливо винятково до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю). Адже чинне законодавство не передбачає можливості вносити зміни до затвердженого плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) через відмову суб’єкта господарювання від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Якщо суб’єкт господарювання виявить у проекті плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) помилки (назва суб’єкта господарювання, код ЄДРПОУ, адреса, ступінь ризику, тривалість перевірки тощо), з вимогами про виправлення таких помилок він має звертатися до органів державного нагляду (контролю).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл