text
Головбух

Із ПрАТ у ТОВ: як звітувати

  • 18 жовтня 2018
  • 25

Лист ДФС від 12.10.2018 № 4411/6/99-99-15-01-01-15/ІПК

ПрАТ, що припиняється у процесі реорганізації шляхом перетворення у ТОВ, складає податкову декларацію з податку на прибуток підприємств з позначкою страховика у рядку 9 «Особливих відміток» за звітний період, на який припадає дата його перетворення, та самостійно розраховується з бюджетом. Для ТОВ звітним періодом буде період із дати, на яку припадає початок обліку як платника податку на прибуток, по останній календарний день такого звітного періоду.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Також підприємства мають подавати звітність з ЄСВ. При цьому звітності не подають, якщо юрособи не використовують працю фізосіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл