text
Головбух

Що означає позначка «СЕ» на товар

  • 16 жовтня 2018
  • 194

Позначка СЕ означає відповідність продукції законодавству Європейського Союзу, яке застосовують до цієї продукції та вимагає маркування позначкою СЕ.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Маркування позначкою СЕ не означає, що продукцію виготовили в ЄС. Це означає відповідність вимогам, встановленим відповідним(и) актом(ами) Гармонізованого законодавства Союзу. Відтак таке маркування є важливою інформацією.

Маркування позначкою СЕ не використовують із комерційною метою, тобто воно не є маркетинговим інструментом. Маркування СЕ є видимим наслідком усього процесу, що включає оцінку відповідності в широкому розумінні, та означає, що виробник заявляє про свою продукцію як таку, що відповідає Гармонізованому законодавству ЄС.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл