text
Головбух

Покупець в інтренеті лише обирає товар: чи потрібен РРО

  • 16 жовтня 2018
  • 124

Лист ДФС від 09.10.2018 № 4367/Я/99-99-08-02-01-14/ІПК

Якщо покупець замовив товар в інтернеті і розрахувався за нього за допомогою платіжних систем Portmone, Liqpay тощо, суб’єкт господарювання зобов’язаний видати розрахунковий документ і гарантійний талон.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Суб’єкти господарювання, що використовують рекламні інтернет-сторінки для продажу товарів, робіт (послуг), реєструють РРО на загальних підставах за адресою розміщення таких магазинів. Якщо доставляють товар власною кур’єрською службою — РРО реєструють на транспортний засіб, яким розвозять покупки.

Якщо суб’єкт господарювання реалізовує товари на виставках, ярмарках або господарських нестаціонарних об’єктах інших видів (виїзна торгівля), РРО можна зареєструвати на юридичну адресу. Тоді у пункті 3 Заяви про реєстрацію РРО зазначають «Виїзна торгівля».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл