text
Головбух

Як оплачувати роботу у вихідний день: роз’яснення Держпраці

  • 9 жовтня 2018
  • 304

ГУ Держпраці у Кіровоградській області повідомило, що плату за роботу у святковий і неробочий день обчислюють у подвійному розмірі:

  • відрядникам — за подвійними відрядними розцінками;
  • працівникам, працю яких оплачують за годинними або денними ставками, — у розмірі подвійної годинної або денної ставки;
  • працівникам, які одержують місячний оклад, — у розмірі одинарної годинної або денної ставки понад оклад, якщо роботу у святковий і неробочий день виконували у межах місячної норми робочого часу; і в розмірі подвійної годинної або денної ставки понад оклад, якщо роботу виконували понад місячну норму.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Роботу у нічний час з 22:00 до 6:00 оплачують у підвищеному розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше ніж 20% тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.

Щоб компенсувати роботу у вихідний день, можна за згодою сторін надати інший день відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі.

Роботу в надурочний час оплачують:

  • за погодинною системою оплати праці — у подвійному розмірі годинної ставки;
  • за відрядною системою оплати праці за роботу в надурочний час виплачують доплату в розмірі 100% тарифної ставки працівника відповідної кваліфікації, працю якого оплачують за погодинною системою, — за всі відпрацьовані надурочні години.

За підсумованого обліку робочого часу оплачують як надурочні всі години, які працівник відпрацював понад встановлений робочий час в обліковому періоді. Компенсувати надурочні роботи шляхом надання відгулу заборонено.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл