Головбух

Коли можна не звітувати до ФСС

  • 9 жовтня 2018
  • 167

ФСС нагадав, що страхувальники подають до ФСС Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (форма Ф4-ФСС з ТВП). Також страхувальники подають Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП складають наростаючим підсумком з початку року.

Звіт не подають у разі:

  • відсутності у страхувальника зобов’язання перед ФСС за субрахунками, на яких ведуть облік розрахунків із ФСС на початок звітного кварталу, та оборотів за субрахунками у звітному кварталі;
  • наявності зобов’язання ФСС перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів за субрахунками, на яких ведуть облік розрахунків із ФСС у звітному кварталі.

Звіт про сплату заборгованості подають страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, до повного погашення заборгованості. Якщо страхувальник погасить заборгованість до кінця звітного періоду, відповідний звіт не подають.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл