text
Головбух

Яку причину зазначати, щоб скоригувати зведену податкову накладну

  • 8 жовтня 2018
  • 185

Лист ДФС від 11.09.2018 № 3967/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Зведену податкову накладну, складену на суму перевищення балансової (залишкової) вартості основних засобів над фактичною ціною, коригуйте двома рядками.

У першому рядку зі знаком «–» зазначайте показники рядка податкової накладної, які виправляєте. При цьому у графі 1 зазначте номер за порядком рядка податкової накладної, яку коригуєте.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Другим рядком розрахунку коригування зазначте правильні показники. У графі 1 зазначте новий черговий порядковий номер рядка, якого не було у податковій накладній, яку коригуєте.

У графі 2 розрахунку коригування в усіх рядках, які заповнюєте у зв’язку з таким коригуванням, зазначте причину коригування — «Коригування податкової накладної, складеної відповідно до абзацу 11 пункту 201.4 статті 201 ПКУ».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл