text
Головбух

Коли можна оформити податкову знижку за іпотечним кредитом

  • 8 жовтня 2018
  • 32

Лист ДФС від 02.10.2018 № 4267/Ш/99-99-13-01-03-14/ІПК

До податкової знижки можна включити частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом. Скористатися податковою знижкою можна, якщо за кошти такого кредиту будують чи купують житло, визначене як основне місце проживання.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Право на податкову знижку настає починаючи з календарного року, в якому збудований об’єкт житлової іпотеки переходить у власність платника податку та використовується як основне місце проживання. Отже, якщо інформація про місце проживання, що відповідає адресі об’єкта житлової іпотеки, внесена до паспорта 29.12.2017, право на податкову знижку виникає у платника податків за результатами 2017 року. При цьому враховують витрати, понесені протягом усього календарного року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл