text
Головбух

Зменшення ціни на проданий товар: чи можна скласти розрахунок коригування

  • 5 жовтня 2018
  • 18

Лист ДФС від 28.09.2018 № 4231/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Підприємство продало товар за ціною, нижчою за ціну придбання, та донарахувало відповідні податкові зобов’язання з ПДВ. За умовами договору, після того як підприємство виконало встановлені обсяги продажу, постачальник такого товару зменшило ціну на товар, який підприємство уже продало покупцям. При цьому постачальник зменшив податкове зобов’язання, а підприємство — податковий кредит.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Зменшення ціни є підставою скласти розрахунок коригування до зведеної податкової накладної, складеної на підставі перевищення ціни придбання. Такий розрахунок коригування складають на дату реєстрації розрахунку коригування, складеного на зменшення ціни.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл