text
Головбух

Частину авансу зараховують у рахунок погашення штрафу: як скласти розрахунок коригування

  • 4 жовтня 2018
  • 16

Лист ДФС від 28.09.2018 № 4242/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Підприємство організовує та проводить заходи. За умовами договору, якщо замовник відміняє або переносить захід, він сплачує штраф. Якщо замовник сплатив аванс і відмінив захід, частину авансу не повертають і зараховують у рахунок погашення суми такого штрафу.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

На дату отримання авансу підприємство має визначити податкові зобов’язання з ПДВ, скласти і зареєструвати податкову накладну. Якщо зараховує таку попередню оплату в рахунок погашення штрафних санкцій, які не оподатковують ПДВ, сума такої попередньої оплати змінює цільове призначення (не спрямовується в рахунок оплати вартості послуг з проведення заходу, які підлягають оподаткуванню). Тому підприємство має скласти розрахунок коригування на суму такої попередньої оплати. У графі 2 зазначити причину коригування «Повернення товару або авансових платежів».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл