text
Головбух

Які податкові накладні не підлягатимуть моніторингу

  • 1 жовтня 2018
  • 311

На своєму сайті ДФС оприлюднила проект постанови КМУ «Про внесення змін до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Податківці запланували, що під моніторинг не підпадатимуть податкові накладні, якщо одночасно значення показників D та P співвідносяться так: D > 0,05; Р < Рм × 1,4. Наразі показник D має бути меншим за 0,03.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Нині не підлягають моніторингу податкові накладні, якщо:

  • обсяг постачання у зареєстрованих в поточному місяці податкових накладних/розрахунках коригування з урахуванням поданої на реєстрацію в податкової накладної/розрахунку коригування становить менше ніж 500 тис. грн;
  • керівник є особою, що обіймає аналогічну посаду не більше ніж у трьох (включно) платників податку.

Проект передбачає додатковий критерій для звільнення податкових накладних від моніторингу. А саме, не моніторитимуть податкові накладні/розрахунки коригування, якщо ще й обсяг постачання товарів/послуг, зазначений платником податку в таких податкових накладних/розрахунках коригування у поточному місяці, не перевищує 50 тис. грн на одного покупця — платника податку.

Також планують, що до проведення моніторингу, за результатами якого можливе зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, не перевірятимуть розрахунки коригування, складені у разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальникові (продавцю).

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл