text
Головбух

Працівника відправили на семінар: чи буде ПДФО

  • 27 вересня 2018
  • 81

ГУ ДФС у Тернопільській області повідомило, що кошти, які сплатив роботодавець вітчизняним вищим і професійно-технічним навчальним закладам за навчання фізособи, не оподатковують ПДФО. Проте вартість такого навчання у 2018 році не має перевищувати 11 169 грн за кожен місяць навчання. Також не оподатковують і витрати роботодавця у зв’язку з підвищенням кваліфікації (перепідготовкою) працівника.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо запрошеною стороною семінару та за умовами договору отримувачем інформаційно-консультаційних послуг є роботодавець, інтереси якого представляє працівник, вартість участі в семінарі не є доходом такого працівника.

Якщо ж за умовами договору запрошеною стороною й отримувачем інформаційно-консультаційних послуг є працівник, оплачена роботодавцем вартість семінару буде для працівника додатковим благом. Відповідно, підлягатиме оподаткуванню ПДФО.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!