Головбух

Електронні чеки вже діють, але поки що в тестовому режимі

  • 26 вересня 2018
  • 33

E-Receipt — у тестовій дії. ДФС забезпечила функціонування інформаційної системи E-Receipt, яку розробляють у межах реалізації експериментального проекту щодо реєстрації й експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Для тестування пропонують безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows і Android (http://217.76.198.145/E-Receipt). Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас і касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО». Сервіс дає змогу платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати онлайн касу й касирів.

Щоб розпочати роботу з касою, необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек. Електронний чек формується за довідником номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою за інструкцією користувача (http://217.76.198.145/E-Receipt). Інструкція користувача про роботу з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

Крім того, ДФС реалізувала електронний сервіс, який дає змогу покупцеві шукати і переглядати фіскальний касовий чек, що формують традиційні і новітні РРО. Сервіс розміщений у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої можна отримати у режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Щоб знайти і переглянути фіскальний касовий чек, введіть фіскальний номер РРО, дату й час видачі чека (для традиційних РРО). Електронний чек шукайте за його фіскальним номером і датою.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS: ГОЛОВБУХ

✍ Річний Звіт з ЄСВ: як підприємцю заповнити без помилок

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл