text
Головбух

Електронні чеки вже діють, але поки що в тестовому режимі

  • 26 вересня 2018
  • 33

E-Receipt — у тестовій дії. ДФС забезпечила функціонування інформаційної системи E-Receipt, яку розробляють у межах реалізації експериментального проекту щодо реєстрації й експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Для тестування пропонують безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows і Android (http://217.76.198.145/E-Receipt). Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас і касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО». Сервіс дає змогу платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати онлайн касу й касирів.

Щоб розпочати роботу з касою, необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек. Електронний чек формується за довідником номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою за інструкцією користувача (http://217.76.198.145/E-Receipt). Інструкція користувача про роботу з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

Крім того, ДФС реалізувала електронний сервіс, який дає змогу покупцеві шукати і переглядати фіскальний касовий чек, що формують традиційні і новітні РРО. Сервіс розміщений у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої можна отримати у режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Щоб знайти і переглянути фіскальний касовий чек, введіть фіскальний номер РРО, дату й час видачі чека (для традиційних РРО). Електронний чек шукайте за його фіскальним номером і датою.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл