text
Головбух

ФСС затвердив примірний договір щодо подання електронних документів

  • 26 вересня 2018
  • 897

Заяву-розрахунок для надання допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФСС із 01.10.2018 можна подати в електронному вигляді.

Для цього виконавча дирекція ФСС своїм наказом від 25.09.2018 № 442-од затвердила Примірний договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Щоб подати заяву-розрахунок, повідомлення про виплату коштів застрахованим особам і звітність про використання коштів ФСС у електронному вигляді, страхувальники мають звернутися до робочих органів ФСС або їх відділень та укласти відповідні договори.

Електронні документи страхувальник створює за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. ФСС забезпечує надіслання страхувальникові трьох видів квитанцій:

  • про одержання електронного документа, що засвідчує факт і час його одержання;
  • про надходження електронного документа, що за результатами перевірки засвідчує факт і час його відправлення;
  • про приймання електронного документа, що засвідчує факт і час приймання (неприймання) електронного документа і внесення його даних у базу.

Спосіб подання документів роботодавці визначають на свій розсуд. Якщо страхувальник подає електронні документи, він має право не подавати їх на паперових носіях. Зберігається можливість подати заяву-розрахунок безпосередньо до ФСС або його відділення за своїм місцезнаходженням чи місцем проживання.

Подаючи документ в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису, страхувальник зберігає в себе роздруковану заяву-розрахунок разом із документами, що надали застраховані особи, на підставі яких призначали окремі виплати і матеріальне забезпечення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл