Головбух

ФСС затвердив примірний договір щодо подання електронних документів

  • 26 вересня 2018
  • 1370

Заяву-розрахунок для надання допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФСС із 01.10.2018 можна подати в електронному вигляді.

Для цього виконавча дирекція ФСС своїм наказом від 25.09.2018 № 442-од затвердила Примірний договір про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України.

Щоб подати заяву-розрахунок, повідомлення про виплату коштів застрахованим особам і звітність про використання коштів ФСС у електронному вигляді, страхувальники мають звернутися до робочих органів ФСС або їх відділень та укласти відповідні договори.

Електронні документи страхувальник створює за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. ФСС забезпечує надіслання страхувальникові трьох видів квитанцій:

  • про одержання електронного документа, що засвідчує факт і час його одержання;
  • про надходження електронного документа, що за результатами перевірки засвідчує факт і час його відправлення;
  • про приймання електронного документа, що засвідчує факт і час приймання (неприймання) електронного документа і внесення його даних у базу.

Спосіб подання документів роботодавці визначають на свій розсуд. Якщо страхувальник подає електронні документи, він має право не подавати їх на паперових носіях. Зберігається можливість подати заяву-розрахунок безпосередньо до ФСС або його відділення за своїм місцезнаходженням чи місцем проживання.

Подаючи документ в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису, страхувальник зберігає в себе роздруковану заяву-розрахунок разом із документами, що надали застраховані особи, на підставі яких призначали окремі виплати і матеріальне забезпечення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл