text
Головбух

Єдиноподатник третьої групи не подав заяву на зміну видів діяльності: на що чекати

  • 25 вересня 2018
  • 118

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомило, що до реєстру платників єдиного податку вносять відомості про платника єдиного податку, зокрема види господарської діяльності. У разі зміни відомостей платник єдиного податку має надати заяву, де зазначити відомості про зміну видів господарської діяльності.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо платник єдиного податку не подасть заяву про зміну видів діяльності і здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, він зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів. Такий перехід відбувається з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому платник здійснював такі види діяльності.

Якщо податківці виявлять під час перевірки, що платник не подав заяву, вони анулюють реєстрацію платника єдиного податку. Суб’єкт господарювання матиме право обрати або перейти на спрощену систему оподаткування після спливу чотирьох послідовних кварталів із моменту, коли орган контролю ухвалив рішення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл