text
Головбух

Підприємство не зобов’язане самостійно шукати працівників серед людей з інвалідністю

  • 20 вересня 2018
  • 1131

Постанова ВСУ від 21.08.2018 у справі № 817/650/17

Якщо підприємство зобов’язане створювати робочі місця для людей з інвалідністю, це не означає, що воно має шукати людей з інвалідністю, аби працевлаштувати.

Роботодавця не можна притягнути до відповідальності за недотримання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, якщо він не працевлаштував людей з інвалідністю з причин, що не залежали від самого роботодавця. Тобто, якщо:

  • у діях роботодавця немає складу правопорушення,
  • у населеному пункті за місцезнаходженням роботодавця немає людей з інвалідністю, які бажають працевлаштуватися.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Такого висновку дійшов Верховний Суд України (ВСУ) і підтвердив рішення суду першої інстанції у справі за позовом обласного відділення  Фонду соціального захисту інвалідів до підприємства про стягнення з останнього адміністративно-господарських санкцій за незайняте робоче місце, призначене для працевлаштування інвалідів, та пені за порушення строків сплати адміністративно-господарських санкцій.

Суди у цій справі встановили, що підприємство у 2016 році подавало до районного центру зайнятості звіти за формою № 3-ПН (Інформація про попит на робочу силу (вакансії)), які містили інформацію про вільні робочі місця для інвалідів,  надсилало оголошення до ЗМІ з інформацією про вакантну посаду для працевлаштування інвалідів, а також надавало звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за 2016 рік (форма № 10-ПІ) до обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

При цьому ВСУ зауважив, що закон не зобов’язує підприємство самостійно шукати працівників серед людей з інвалідністю.

Суб’єкт звільняється від відповідальності, зокрема за порушення правил здійснення господарської діяльності (тобто від адміністративно-господарських санкцій), якщо доведе, що він ужив усіх залежних від нього заходів для недопущення правопорушення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл