Як спростувати недостовірні архівні відомості

11 вересня 2015 25
Оновлено Порядок долучення до архівних документів спростування недостовірних відомостей про особу, що містяться в цих документах

Оновлено Порядок долучення до архівних документів спростування недостовірних відомостей про особу, що містяться в цих документах.

Його дія поширюється на держархіви (центральні, галузеві, обласні, м. Києва і Севастополя), архівні відділи/підрозділи державних і місцевих органів, об’єднань громадян, релігійних організацій, підприємств/установ/організацій будь-якої форми власності (далі — архівна установа).

Особа, що вимагає спростування недостовірних, на її думку, даних про себе, що містяться в архівних документах, подає до архівної установи заяву. У заяві вона зазначає, які саме відомості і в яких документах (із зазначенням їх назв і пошукових даних (номери фонду, опису, справи, аркуша, номер одиниці зберігання аудіовізуальних документів)) є недостовірними. До заяви додаються оригінали/належно засвідчені копії документів, що містять підстави для спростування наведених у заяві відомостей чи доповнення недостовірних, на думку заявника, відомостей інформацією, що їх спростовує.

Архівна установа розглядає подані документи на засіданні експертної комісії, про час і місце проведення якого повідомляє заявника.

При прийнятті рішення про долучення поданих документів до архівного фонду, де зберігаються недостовірні відомості про особу, ці документи у місячний строк долучають до архівного фонду.

Заявника повідомляють про це листом із зазначенням архівного шифру справи з долученими документами.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль