text
Головбух

Коли нараховувати пеню в разі уточнення податкових зобов’язань

  • 6 вересня 2018
  • 129

Лист ДФС від 31.08.2018 № 3810/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

Якщо уточнюючий розрахунок на збільшення податкових зобов’язаньподали після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, якого не сплатили на дату подання уточнюючого розрахунку, буде пеня. Її нараховують на суму податкового боргу (непогашеного податкового зобов’язання за податковою декларацією) і на суму занижених податкових зобов’язань, визначених в уточнюючому розрахунку.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Нагадаємо, що пеню не нараховують, якщо зміни до податкової звітності встигли внести протягом 90 календарних днів після останнього дня граничного строку сплати грошового зобов’язання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл