text
Головбух

Наймач оплачує страхування автомобіля: чи буде ПДВ

  • 3 вересня 2018
  • 12

Лист ДФС від 23.08.2018 № 3668/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Складовою частиною оренди є як отримання власником майна послуг, пов’язаних із утриманням такого майна, так і включення цих витрат до орендної плати. Базою оподаткування ПДВ є договірна вартість, до складу якої включають будь-які суми коштів, що передає безпосередньо покупець або третя особа у зв’язку з компенсацією вартості товарів/послуг.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Тому, коли наймач компенсує витрати наймодавця на страхування автомобіля, він фактично відшкодовує окремі елементи витрат, з яких складається вартість оренди майна. Відповідно, такі витрати включають до бази оподаткування ПДВ та оподатковують ПДВ.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл