Головбух

Не ігноруйте блокування податкової накладної — за це може бути штраф

  • 3 вересня 2018
  • 14

ГУ ДФС у Тернопільській області нагадало, що реєстрація податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН може бути зупинена. У квитанції про зупинення реєстрації зазначається, зокрема, пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

Письмові пояснення та копії документів платник податку має право подати податківцям протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування. Якщо платник податку протягом 365 календарних днів не подав відповідні документи податківці відмовляють в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.

При цьому штрафні санкції за нереєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування не застосовують на період зупинення такої реєстрації до прийняття рішення щодо відновлення реєстрації.

Отже, якщо платник податків протягом 365 календарних днів не вжив заходів по розблокуванню податкової накладної/розрахунку коригування та податківці після сплину цього строку під час перевірки виявлять факт здійсненої операції без реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, то на підприємство очікує штраф за нереєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл