text
Головбух

Заповнюємо додатки 2 і 3 декларації з ПДВ: поради податківців

  • 27 серпня 2018
  • 32

Лист ДФС від 22.08.2018 № 3664/6/99-95-42-03-15/ІПК

У додатку 2 до декларації з ПДВ у графах 2, 3 заголовної частини зазначте звітний (податковий період), у якому виникла сума від’ємного значення ПДВ, у такому форматі:

  • дві цифри місяця (наприклад 01, 02, 03 або квартал — І, II, III, IV);
  • чотири цифри року (наприклад 2017).
У цій статті ви дізнаєтеся, як уникнути помилок при заповненні декларації

У таблиці 1 додатка 2 врахуйте значення рядка 21 декларації з ПДВ. Графи таблиці 1 додатка 2 до декларації з ПДВ заповніть у хронологічному порядку виникнення сум від’ємного значення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації.

Заявити до бюджетного відшкодування можна від’ємне значення ПДВ у сумі, що не перевищує реєстраційного ліміту на момент отримання декларації.

Таблицю 1 додатка 3 до декларації з ПДВ заповніть так:

  • у графі 1 зазначте суму від’ємного значення, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200.3 Податкового кодексу України (ПК) на момент подання декларації, за вирахуванням суми, зарахованої у зменшення суми податкового боргу з ПДВ (рядок 20.1 декларації);
  • у графі 2 відобразіть суму з рядка 1, що є фактично сплаченою у попередніх та звітному періодах постачальникам товарів/послуг або до бюджету;
  • у графі 3 зазначте суму, що підлягає бюджетному відшкодуванню та яку переносите до рядка 20.2 декларації. Значення цього рядка не може перевищувати значення рядка 2.

Суму ПДВ із графи 2 розшифруйте в таблиці 2 додатка 3 до декларації. У таблиці зазначте індивідуальний податковий номер контрагента, за рахунок якого виникла сума від’ємного значення, виходячи із хронології її виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл