text
Головбух

Заповнюємо графу «Видати» у ВКО: роз’яснює ДФС

  • 17 серпня 2018
  • 129

Лист ДФС від 15.08.2018 № 3549/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Коли уповноважена особа банку проводить інкасацію, у ВКО реквізит «Видати» не заповнюють, якщо до нього додають квитанцію до прибуткового документа банку на внесення готівки. Таку квитанцію мають підписати відповідальні особи банку та засвідчити відбитком печатки банку. Також реквізит «Видати» не заповнюють під час інкасації, якщо до ВКО додають примірник супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою (готівкою), засвідчений підписом і відбитком печатки інкасатора-збирача.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Коли оформлюють видаткову відомість, у реквізиті «Видати» ВКО зазначають ПІБ особи, на яку оформили видаткову відомість на виплату заробітної плати.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл