text
Головбух

Скільки коштуватиме підприємцеві неподання Звіту з ЄСВ

  • 15 серпня 2018
  • 816

ГУ ДФС у Чернігівській області нагадало, що підприємці мають сплачувати ЄСВ щокварталу до 20-го числа. Тобто: до 20 квітня, до 20 липня, до 20 жовтня і до 20 січня.

Мінімальна сума ЄСВ за квартал у поточному році, яку мають сплатити підприємці, становить 2457,18 грн (819,06 грн × 3 міс.).

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, зобов’язані сплатити ЄСВ, нарахований за 2017 рік, і подати за цей період відповідний Звіт за встановленою законодавством формою звітності, зазначиши тип форми «початкова» (за таблицею 1 додатка 5).

За несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ передбачений штраф у розмірі 20% своєчасно не сплачених сум.

За неподання звітності, несвоєчасне подання чи подання не за встановленою формою передбачений штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання, несвоєчасне подання або подання не за встановленою формою. Якщо ті самі дії платник повторить протягом року, штраф становитиме 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожен випадок.

Читайте гарячу публікацію
EXPERTUS:ГОЛОВБУХ

➤ Як провести річну інвентаризацію швидко: поради колег

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл