text
Головбух

Винагорода за участь у маркетинговій акції: чи буде ПДВ

  • 14 серпня 2018
  • 103

Лист ДФС від 06.08.2018 № 3440/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Продавець проводить маркетингову акцію, щоб збільшити обсяг продажів продукції. За результатами акції винагороду отримують учасники, які придбали таку продукцію протягом строку дії акції. Винагороду (бонус) виплачують учасникові протягом 30 днів із моменту закінчення акції.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

За таких обставин у покупця, коли він отримує від продавця винагороду у грошовій формі, виникають податкові зобов’язання з ПДВ на суму отриманої винагороди (бонусу). Об’єктом оподаткування ПДВ будуть маркетингові послуги, які надає покупець, а винагорода у грошовій формі (бонуси) буде компенсацією вартості таких послуг.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл