text
Головбух

Розіграш автомобіля: кому і які податки доведеться сплатити

  • 13 серпня 2018
  • 26

Лист ДФС від 08.08.2018 № 3464/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Безоплатне постачання автомобіля фізособі є постачанням та оподатковується ПДВ на загальних підставах. За безоплатного постачання товарів складають дві податкові накладні.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

У податковій накладній, яку складають на фактичну ціну постачання, у графі 7 та у графі 10 зазначають «0». Решту її граф заповнюють у загальному порядку.

У податковій накладній на суму перевищення роблять позначку «15 — Складена на суму перевищення бази оподаткування, визначеної відповідно до статей 188 і 189 Кодексу, над фактичною ціною постачання». Таку податкову накладну отримувачеві не надають.

Виграш фізособи оподатковують ПДФО за ставкою 18%. При цьому до бази оподаткування застосовують «натуральний» коефіцієнт. Виграш є об’єктом оподаткування військовим збором. Нараховує, утримує і сплачує ПДФО та військовий збір до бюджету податковий агент.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл