text
Головбух

Чи буде бюджетне відшкодування за послугами, отриманими від постійного представництва нерезидента

  • 8 серпня 2018
  • 25

Лист ДФС від 01.08.2018 № 3361/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Якщо нерезидент надає послуги на митній території України та має на території України постійне представництво, яке є платником ПДВ, за операціями з постачання послуг в Україні нараховує та сплачує ПДВ постійне представництво нерезидента.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Незалежно від того, на який банківський рахунок зараховують оплату за такі послуги (безпосередньо на рахунок нерезидента чи його постійного представництва в Україні) та з якого рахунку підприємства здійснюють оплату, її визнають оплатою послуг безпосередньо постачальникові. На дату виникнення податкових зобов’язань постійне представництво нерезидента — платник ПДВ нараховує податкові зобов’язання з ПДВ та складає і реєструє відповідну податкову накладну. Така накладна буде для отримувача послуг підставою включити суми ПДВ до податкового кредиту.

Від’ємне значення суми ПДВ можна задекларувати до бюджетного відшкодування, але в сумі ПДВ, фактично сплаченій зі свого рахунку як на рахунок нерезидента в іноземному банку, так і в разі оплати безпосередньо на рахунок постійного представництва такого нерезидента в Україні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл