Головбух

Як заокруглювати суми за продажу підакцизних товарів

  • 7 серпня 2018
  • 47

Лист ДФС від 02.08.2018 № 3395/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Суб’єкти господарювання можуть додатково друкувати у реквізитах розрахункових документів загальну вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах фіскального чека так:

  • між рядками 7 і 8 фіскального чека додати нові рядки «Загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) за чеком до заокруглення» та «Заокруглена знижка/заокруглена надбавка»;
  • у рядку 8 фіскального чека «СУМА» зазначати «Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення». Саме зазначену суму вважають сумою розрахунку за відповідним розрахунковим документом.

До підсумку розрахункових операцій Z-звіту і X-звіту має потрапляти сума з розрахункових документів після заокруглення.

Щоб не порушити норм застосування мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін на алкогольні напої та максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, потрібно:

  • продавцям алкогольних напоїв — під час заокруглення загальних сум не забувати про затверджені Урядом мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на алкогольні напої;
  • роздрібним продавцям тютюнових виробів — заокруглюючи у чеку загальні суми розрахунків готівкою за товари, врахувати максимальні роздрібні ціни, збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

За порушення вимог застосування мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін на алкогольні напої та максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби податківці оштрафують.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл