Головбух

Нова методика обрахунку та оприлюднення курсу НБУ вже чинна

  • 2 серпня 2018
  • 32

НБУ повідомив, що 01.08.2018, набули чинності зміни до методики обрахунку та оприлюднення курсу Національним банком України.

Офіційний курс гривні до долара США розраховуватиметься на підставі інформації про всі угоди з купівлі-продажу доларів США на умовах «тод», «том» і «спот», які в день розрахунку офіційного курсу укладалися банками на міжбанківському валютному ринку України (далі – МВРУ) з іншими банками та з НБУ, та інформація про які надавалася НБУ торговельно-інформаційними системами до 15:30 відповідного робочого дня.

Також змінюється спосіб відображення курсу на офіційному сайті НБУ. Так, на головній сторінці у таблиці «Показники валютного ринку» з’явився новий показник довідкового значення курсу гривні до долара США на 12:00, значення якого буде оновлюватись щодня до 12:30.

Оновлений офіційний курс гривні до долара США буде публікуватись на 2 години раніше — до 16:00, а до 18:00 з’являтиметься офіційний курс гривні до євро та до інших іноземних валют та банківських металів. НБУ публікуватиме офіційний курс гривні як на поточний день, так і на наступний.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл