text
Головбух

Чи зазначати у договорі кадастровий номер земельної ділянки в разі придбання частини будинку

  • 1 серпня 2018
  • 27

Лист Мін’юсту від 18.05.2018 № 19765/14673-33-18/8.3

До особи, яка набула право власності на житловий будинок, переходить право власності, право користування на земельну ділянку, на якій він розміщений. Кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв’язку з переходом права власності на житловий будинок, є істотною умовою договору, що передбачає набуття права власності на цей об’єкт.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Набуття права на частку особи у праві власності на житловий будинок за договором у результаті державної реєстрації прав є фактом набуття у власність об’єкта нерухомості. Особа, яка набула права власності на частку у праві на будівлю чи споруду, стає власником (користувачем) відповідної частки у праві на земельну ділянку. При цьому кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв’язку з набуттям права на житловий будинок, є однією з істотних умов договору. Тому його обов’язково потрібно зазначати.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл