text
Головбух

Коли зменшувати податкове зобов’язання за заблокованим «від’ємним» розрахунком коригування

  • 31 липня 2018
  • 6

Лист ДФС від 25.07.2018 № 3260/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Коли постачальник повертає суму авансу покупцеві, він має право зменшити податкові зобов’язання на підставі розрахунку коригування, що своєчасно зареєстрував покупець в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН). Постачальник робить це у податковій декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому склав такий розрахунок коригування. Якщо покупець невчасно зареєстрував розрахунок коригування в ЄРПН, постачальник має право зменшити податкові зобов’язання у звітному періоді реєстрації розрахунку коригування.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Якщо розрахунок коригування заблокували, податкові зобов’язання з ПДВ можна зменшити лише після припинення процедури такого зупинення. Важливо дотримати зазначених правил у визначенні періоду, в якому їх зменшувати. Якщо виникне невідповідність між показниками податкової звітності з ПДВ і даними ЄРПН, платник податку має подати уточнюючі розрахунки за відповідні звітні періоди, щоб виправити таку невідповідність і правильно обчислити показник ∑Перевищ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл