text
Головбух

ФСС оновив положення про призначення соцвиплат

  • 30 липня 2018
  • 20

Постанова ФСС від 19.07.2018 № 11

Фонд соціального страхування (ФСС) затвердив новий Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат. У новому Порядку уточнено, що коли потерпілий від нещасного випадку на виробництві працює за сумісництвом, його середню зарплату обчислюють страхувальники окремо за основним місцем роботи і за сумісництвом. Розрахунковий період у такому разі визначають за кожним місцем роботи окремо.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

ФСС скоротив перелік документів для добровільного отримання допомоги. За новими правилами застраховані особи подаватимуть:

Щомісячні страхові виплати індексуватимуть відповідно до статті 37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999№ 1105-XIV. Зокрема, суми щомісячних страхових виплат і витрат на медичну та соціальну допомогу перераховуватимуть, якщо зміниться:

  • ступінь втрати професійної працездатності;
  • склад сім’ї померлого.

Суми щомісячних страхових виплат також перераховуватимуть, якщо у попередньому календарному році зросла середня заробітна плата.

Постанова набирає чинності з 01.10.2018.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл